Studniówka 2016 ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem

W ubiegłą sobotę, 16 stycznia 2016 r., mieliśmy przyjemność gościć tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem. Bal Studniówkowy odbył się w Dworku Pan Tadeusz, a o muzyczną oprawę zadbał zespół Rezonans.

Czytaj więcej...

Bal partnerów firmy WIPASZ w Dworku Pan Tadeusz

003

Dnia 25 października mieliśmy przyjemność gościć na balu w Dworku Pan Tadeusz partnerów oraz hodowców związanych z firmą WIAPSZ.

Firma WIPASZ już od 20 lat buduje swoją pozycję jako największego i najnowocześniejszego polskiego producenta pasz dla drobiu, trzody i bydła.

Dziękujemy za wybór naszych usług do organizacji tego jakże ważnego wydarzenia

Czytaj więcej...

Niespodzianka dla 1500 „fana” Domu Weselnego Kuczyn

Nie minął nawet rok od dnia, w którym założyliśmy nasz fanpage (pierwsze urodziny 30 października), a już mamy ponad półtora tysiąca fanów! Bardzo ucieszyła nas ta wiadomość, dlatego też postanowiliśmy sprawić miłą niespodziankę osobie, która kliknęła „Lubię to!” jako 1500. Wiola Żebrowska otrzymuje darmowe dwuosobowe zaproszenie na najbliższą imprezę sylwestrową organizowaną przez Dom Weselny Kuczyn ;) Serdecznie gratulujemy

fac

Dom Weselny Kuczyn oficjalnym sponsorem Rekordu Zambrów!

002Dom Weselny Kuczyn, jako firma dba o naszą lokalną społeczność. Wiemy też, że w „zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego postanowiliśmy wspierać młodych i utalentowanych sportowców.

Z początkiem maja br. Dom Weselny Kuczyn nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Sportowym Rekord Zambrów, którego zostaliśmy oficjalnym sponsorem! Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu wpłyniemy na rozwój zainteresowań sportowych wśród młodych mieszkańców regionu.

Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów

Puchalscy

Przyjęcia pierwszokomunijne w salach Domu Weselnego Kuczyn

Dnia 11 maja br. organizowaliśmy w naszych salach przejęcia pierwszokomunijne. Wiemy, że Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej. Dlatego tym bardziej cieszymy się z wyboru naszych usług w tym jakże ważnym dniu

Czytaj więcej...

Festyn rodzinny z okazji Dnia Flagi w Wysokiem Mazowieckiem

Festyn rodzinny z okazji Dnia Flagi odbył się 2 maja br. w Wysokiem Mazowieckiem. Wśród przybyłych gości był prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W parku miejskim przy ulicy Mickiewicza od godziny 12.00 na mieszkańców miasta czekały liczne atrakcje związane z obchodami Dnia Flagi – m.in. występy artystyczne, plac zabaw dla dzieci oraz piknik z grillem zorganizowany przez Dom Weselny Kuczyn

Czytaj więcej...